Robin Williams – cytaty

Williams nauczył nas, że słowa i pomysły mają moc zmieniania świata, a śmiech może być jednym z najpotężniejszych lekarstw na ból.

Robin Williams cytaty

W tym artykule zebraliśmy cytaty Robina Williamsa, które oświetlają jego filozofię życia i pozostają z nami jako przypomnienie o jego geniuszu. Od głębokich refleksji o życiu i miłości po jego niepowtarzalne spojrzenie na humor i tragedię.

Robin Williams cytaty zostawił przypominające nam o sile edukacji, znaczeniu miłości, przygodach życia i nieuniknionej naturze starzenia się. Był jedną z najjaśniejszych gwiazd komedii i dramatu, którego niezrównane poczucie humoru, błyskotliwość i głębokie przemyślenia na temat życia, miłości oraz ludzkiej natury odcisnęły niezapomniane wrażenie na widzach na całym świecie.

Cytaty Robina Williamsa

„Dzisiaj się nie powtórzy. Przeżywaj intensywnie każdą chwilę.”


„Każdy, kogo spotykasz na swojej drodze, toczy bitwę, o której nie masz pojęcia. Bądź miły. Zawsze.”


„Kiedyś myślałem, że najgorszą rzeczą w życiu jest być samemu. To nieprawda. Najgorszą rzeczą w życiu jest być z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się samotny.”


“Kokaina jest sposobem Boga na powiedzenie Ci, że masz za dużo pieniędzy”.


“Mamy wiele do nauczenia i zawsze znajdziemy interesujące rzeczy. Nawet błędy mogą być cudowne.”


„Wykorzystaj ten dzień. Wierz lub nie, każdy z nas pewnego dnia przestanie oddychać.


„Myślę, że najsmutniejsi ludzie zawsze próbują z całych sił uszczęśliwiać innych. Wszystko dlatego że wiedzą, jak to jest czuć się kompletnie bezwartościowym, i nie chcą, by inni tak się czuli.”


Robin Williams cytaty pełne pozytywnej energii

Robin Williams cytaty

„Cieszę się, że wciąż żyję. Po operacji serca człowieka nachodzą różne myśli. Jestem wdzięczny, że mogę oddychać normalnie. Codziennie dziękuję też za moją rodzinę i przyjaciół, za ich wsparcie w tych najtrudniejszych momentach. Czuję się, jakbym dzięki operacji dostał drugą szansę, więc bezustannie za nią dziękuję i staram się to wykorzystać jak najlepiej.”


„Człowiek musi spojrzeć w głąb siebie, aby odnaleźć własne odpowiedzi.”


„Jeśli nie starasz się przełamywać barier, pewnego dnia to one skutecznie przyprą cię do muru.”


„Tak wielu przechodniów, tak mało czasu…”


“Zawsze myślałem, że celem edukacji jest nauczenie się myślenia samodzielnie”


“Bez względu na to, co ktokolwiek ci powie, słowa i pomysły mogą zmienić świat”


“Przestań bać się starzenia. Z wiekiem przychodzi mądrość i pewność siebie.”


“To, czego najbardziej się boimy, już nas spotkało.”


„Dziś wiem, że nie trzeba tak dużo pracować, warto natomiast czasem trochę wyluzować i cieszyć się tym, co jest, bo nasze dzieci dorastają błyskawicznie.”


“Być swoim własnym nauczycielem. Taka rzecz byłaby lepsza niż cała magia i skarby świata.”


„Burczący brzuch, pusty portfel i złamane serce to nauczyciele najlepszych lekcji życia.”


„Stworzyliśmy ten film, żeby ludzi rozbawić i sprawić, żeby na chwilę zapomnieli o problemach i spojrzeli na świat przez różowe okulary.”


Robin Williams cytaty miał pełne głębokich refleksji o życiu i miłości, po jego niepowtarzalne spojrzenie na humor i tragedię. Są hołdem dla niezwykłego człowieka, którego talent i ciepło nadal rozświetlają mrok, długo po jego odejściu.